Sumru TÖMEK’in Mesajı

Ömerim,
Benim biricik aşkım. Çocuklarımız senin için bir anı sitesi oluşturdular. Seni tanımış, seninle güzellikler paylaşmış, senden bilgi, deneyim alan, bir şekilde etkilenmiş olan ve doyumsuz tatlı sohbetlerini dinleyen dostlar anılarını burada paylaşsın ve o değerli anılar ölümsüz olsun istediler.

Çok da haklılar, sen unutulmayacak, unutturulamayacak bir değerli varlık, bir güzel insansın.

Sen anılarda her zaman yaşamalısın.

Ben seninle hep gurur duydum. Yaptığın her işi en iyi şekilde yapmaya çalıştın. Hele o yumuşak sesinle yaptığın sohbetler doyumsuzdu.

Ah ben sana ne diyeyim, yakışıklı, iyi huylu, koca yürekli yârim?

Sen beni 55 sene hiç azalmayan bir aşkla sevdin. Beni dünyadaki en çok sevilen, en mutlu ve en en özgür kadın olarak yaşattın.

Ben de seni aynı aşkla hep sevdim ve daima, son nefesime kadar seveceğim bir tanem. Bizim beraberliğimi bir aşk masalıydı.

Çocuklarımıza çok iyi bir baba oldun. İki yavrumuz, kızımız ve oğlumuzu daima sınırsız sevginle sarmaladın, onlara her zaman, her koşulda çok güvendin ve onları da özgür bırakırken daima arkalarında durdun ve hoşgörülü oldun. Onlar da sana layık evlatlar oldular. Eserin olan çiftliğe, şirketlerine senin güvenini boşa çıkartmayacak şekilde sahip oldular.

Yuvamızı sıcacık, gayet sağlam ve mutlu yaptın. Eve her zaman neşeli ve sevgi dolu gelirdin. Çiftlikteki kocaman evimizin büyük demir kapısından içeriye daima “kızım” diye seslenerek girerdin. Bana her zaman “yavrum” ve “kızım” diye seslenirdin. Her zaman önceliğin bendim.

Ben şimdi sensiz kaldım Ömer’im.

Zatürreden hastanede yatarken bir gün bana, “ölmekten hiç korkmuyorum ama ben öldükten sonra sen çok üzüleceksin diye korkuyorum” demiştin. Çok üzgünüm Ömer’im. Ben de “sana bir şey olursa ben de ölürüm” demiştim. Bugün bedenim ayakta ama içim öldü, içim boşaldı Ömer’im. Yüreğim cayır cayır yanıyor sevgilim.

Seni çok seviyorum. Yanmakta olan yüreğimle, seninle yaşıyorum Ömer’im. Sen ışıklar içinde ol ve bekle beni sevgilim.


Sumru TÖMEK

Back To Top
Theme Mode